Co děláme

Nedělní dopoledne - pro každého, kdo přijde

V neděli v 10 hodin se scházíme úplně všichni a rádi přivítáme každého, i neohlášeného, hosta. U nás nedělíme lidi na věřící a nevěřící.
 
Během „oficiálního“ programu si od našeho pastora poslechneme vždy aktuální zamyšlení o tom, co Bůh dnes říká nám, lidem 21. století. Součástí programu je také hudba. Této části programu říkáme chvály. To znamená, že na podiu naše kapela hraje moderní křesťanské písně k uctívání Boha, ke kterým se může kdokoliv v hledišti přidat.
 
Zároveň ve stejné budově probíhá samostatný program pro děti, většinou ve dvou věkových skupinách.
 
Po skončení málokdo pospíchá domů. Většinou se zdržíme k přátelským rozhovorům u „nejlepší kávy v Kolíně“ a domácího zákusku.
IMG_6105

Otevřená náruč – pro ženy

Každá žena, jak známo, potřebuje aspoň tři kamarádky, aby byla v pohodě. Pokud nejsi výjimka, jsme tady i pro tebe, ať se můžeš vypovídat, až to na tebe přijde. Navzájem se vyslechneme, poradíme, pomodlíme.

50008238072_078019f55d_o

Limity - pro muže

Muži všech věkových kategorií se nepravidelně scházejí ve dvou skupinách k povídání, grilování, sledování filmů, … A taky se navzájem motivují k tomu, aby překonávali své limity.
myles-tan-IWCljYv1TJw-unsplash

Young Adults - pro mladé dospělé

ya 2

Switch – pro teenagery

Switch = vypnout nebo zapnout. Pravidelná setkávání, kde můžeš prostě vypnout a jen si užívat volného času s kamarády při společném povídání, hraní her a při dobrém jídle. Taky čas od času pořádáme různé výlety, přespávačky i jiné akce.
49988119047_fffea01324_k

Kidztown - pro batolata a jejich rodiče

Scházíme se ve čtvrtek dopoledne ke společným hrám a vyrábění s dětmi, a taky proto, aby si maminky mohly v klidu vypít kávu (samozřejmě tu nejlepší v Kolíně).
IMG_6106

Business Chill - pro podnikavé lidi z Kolína a okolí

Chill znamená zchladit nebo taky zklidnit. A proto Business Chill je místem osvěžení, místem, kde po vás nikdo nic nechce. Tady můžete strávit čas se zajímavým hostem z řad úspěšných podnikatelů nebo vedoucích pracovníků i s podobně smýšlejícími lidmi, vzájemně se inspirovat a odpočinout si. Koná se jednou za čas v některé z kolínských restaurací, kde pronajmeme salonek, dáme si večeři, poslechneme si inspirativní přednášku, většinou v angličtině (s překladem nebo bez, podle potřeb účastníků) a v klidu si popovídáme.
 
Tato setkání jsou určena všem, kteří zaměstnávají či jinak řídí další lidi. Konají se asi tak jednu za měsíc a pořádáme je proto, že chceme podporovat ty, kteří mají vliv na dění v našem městě.
antenna-ZDN-G1xBWHY-unsplash 5

Další menší skupiny, které se scházejí (a teprve čekají na svůj neotřelý název)

  • Kutná Hora – pro všechny kutnohorské
  • Poděbrady – pro všechny z Poděbrad a širokého okolí
  • Tři Dvory – pro všechny ze Tří Dvorů a okolí
IMG_6107