Silvestr 2021

Naše církevní oslava příchodu nového roku byla opravdu povedená. I přes vysokou sváteční nemocnost v našich řadách se nás sešlo něco kolem dvaceti a program byl víc než bohatý. Maruška se jednoznačně osvědčila coby hlavní organizátorka i moderátorka. V úvodní hře jsme se navzájem trochu víc poznávali, v následující týmové soutěži jsme zase porovnali své znalosti Bible, svůj přehled o církevních záležitostech, svůj všeobecný přehled a taky to, jak se orientujeme v gastronomii.

Jednoznačný úspěch slavila vánoční scénka, kterou si připravili dorostenci a děti pod vedením sestry pastorové Idy.

Následovalo interview s božským párem:

Zajímavé věci jsme se dověděli ze života pastorské rodiny. Přišli jste o hodně, kdo jste tam nebyli 🙂

Ještě před půlnocí si Martin vyšvihl malé kázání. (To potom neplánovaně v neděli zopakoval, takže o něj jste nepřišli.)

V mezičasech jsme se cpali dobrotami, povídali si a hráli společenské hry, každý podle své chuti. Nový rok jsme přivítali opravdovým i dětským šampaňským a skalní slaviči odcházeli až po druhé hodině ranní.

Děkujeme všem, kdo se podíleli na přípravě této nanejvýš příjemné události.

Za účastníky

Sylva Koudelková